ANA SAYFA İLANLAR ALICILAR SATICILAR YATIRIMCILAR BİLGİLER HAKKIMDA
» Atapol Konakları Resimleri » Atapol Konakları Kat Planları
Hızlı Arama
İlan
Tipi
Şehir
Semtler
Detaylı Arama        
Cumhur Ersin
(530) 100 18 00
www.cumhurersin.com
İletişim Formu
İsim
e-posta
Telefon
Mesajınız
 
Atapol Polat Konakları
Atapol Polat Konakları

Hem bu şehri seviyorsunuz,hem de doğanın içinde bir yaşam düşlüyorsunuz.

Atapol Polat konakları ile İstanbul'un keyif aldığımız mekanlarına bir yenisi eklenmiştir.Her semtinden, her köşesinden ayrı bir zevk aldığımız İstanbul;bu şehrin insanı hayran bırakan, kendisine has güçlü mimari üslubla oluşan yapılarının dış cepheleri/şehrin yüzlerini yaşadığımız ve kullandığımız mekanlara, sokaklara ve caddelere değer katmıştır.Böylelikle bu şehirde yaşayan bizlerle arasında duygusal bir bağ kurmuştur.

Polat Konakları Alemdağ Nişantepe mevkiinde olup doğal bitki örtüsü ve topografyası ile İstanbul içinde ender rastlayabileceğiniz, yerleşime uygun arazi yapısına sahiptir. Özellikle İstanbul'un sert geçen kışlarından korunaklı, güneye açılan bir yamaç üzerinde yer almaktadır.

İnsanların toprakla ilişkisinin kalmadığı günümüzde,büyük bir bahçede,günlük Atapol Polat Konakları'nın vaziyet planının düzenlemesinde, sosyal ilişkilenmeye olanak veren ortak mekanlar oluşturacak şekilde planlanmış, bu kurguya göre en büyük ortak mekanda da havuz ve sosyal tesisler biçimlendirilmiştir. Çok amaçlı kullanımı düşünülen, mimarisiyle ayrı bir renk katacak bu alana hakim bir noktada seyir köşkü ile çözülmüştür.

Konakların iç planları yoğun fikir mesaisiyle ortaya çıkarılmıştır,gerek işleyiş gerekse yapısal detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Daha bir çok özelliğe sahip olan konağınız, sizleri içinde yaşarken, mekanları kullanırken keşiflerinizi beklemektedir.

Projede açık ve kapalı yüzme havuzları,fitness salonu,sauna,peyzaj uygulamaları bitmiş yeşil alanları,restaurant ve geniş terasları olan sosyal tesis binası,çocuk oyun alanları tamamen konak sahiplerinin kullanımına sunulmuş durumdadır.

TAYBO.NET