ANA SAYFA İLANLAR ALICILAR SATICILAR YATIRIMCILAR BİLGİLER HAKKIMDA
» Çamlık Villaları Fotoğrafları
Hızlı Arama
İlan
Tipi
Şehir
Semtler
Detaylı Arama        
Cumhur Ersin
(530) 100 18 00
www.cumhurersin.com
İletişim Formu
İsim
e-posta
Telefon
Mesajınız
 
Çamlık Villaları
Çamlık Villaları
Bu blgede ev aramak iin tklayn... Çamlık Villaları'nda yılbaşında yaşam başladı. İnanlar İnşaat'ın "country" tarzda gerçekleştirdiği ilk proje olan Çamlık Villaları yeni sahipleriyle buluştu. Proje, toplam 42 dönüm arazi üzerine kurulu ve üç tarafı ormanlarla çevrili konumu ile doğanın keyfini doyasıya yaşama imkanı sunuyor.

Çamlık Villaları'nda farklı zevklere hitap eden ve ikişer dönüm arazi üzerine kurulu 20 adet villa bulunuyor. Osmanlı mimarisi ile modern mimarinin karışımını yansıtan üç ayrı konseptin bir arada kullanıldığı Çamlık Villaları, "Köknar" ismiyle anılan 10 adet 280 metrekarelik dubleks, "Sedir" ismiyle anılan altı adet 320 metrekarelik dubleks ve "Çınar" ismiyle anılan dört adet 400 metrekarelik tripleks villadan oluşuyor.

Bu projeyi hayata geçirilirken, insanların "country" yaşamdan neler beklediğini düşünülmüş, ev sahiplerine kendilerine özel bahçe, havuz ve otopark alanları oluşturulmuş ve her villa kendine özel iki dönüm arazi üzerine kurulmuş.

Çamlık Villaları'nda basketbol ve futbol sahaları, çocuklar için oyun alanı, yürüyüş parkurları ve 20 araçlık misafir otopark alanı da mevcut.

Alemdar Nişantepe'de yer alan Çamlık Villaları, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25, Boğaziçi Köprüsü'ne 30 dakikalık mesafesiyle, şehir merkezinden çok uzaklaşmadan "country" yaşamın keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.
TAYBO.NET