ANA SAYFA İLANLAR ALICILAR SATICILAR YATIRIMCILAR BİLGİLER HAKKIMDA
» Vaziyet Planı » Doğa Ata Tip A 1 Kat Planları » Doğa Ata Tip A Kat Planları » Doğa Ata Tip B Kat Planları » Site Özellikleri
Hızlı Arama
İlan
Tipi
Şehir
Semtler
Detaylı Arama        
Cumhur Ersin
(530) 100 18 00
www.cumhurersin.com
İletişim Formu
İsim
e-posta
Telefon
Mesajınız
 
Doğa Ata Konakları
Doğa Ata Konakları
Bu blgede ev aramak iin tklayn...

Sizi doğaya  davet ediyoruz

Sizleri orman içinde yer alan, doğal yaşam özlemini konforla bütünleştiren bir projeyle tanıştırmak istiyoruz. DOĞA-ATA KONAKLARI, Yeni Şile yolu üzerinde, Ömerli kavşağına 400 metre, Fatih Köprüsü'ne 22 km., Levent'e 20 dakikalık mesafede yaklaşık 40025 m2 lik arsa üzerinde mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Orman içinde yeşilin bütün tonlarını görebileceğiniz, bol oksijenli havasını içinize çekeceğiniz, bakir bir doğada "çağdaş yaşam" sunuyoruz. Ormanın yanıbaşında doğa ile iç içe kendisiyle barışık huzurlu yaşamı arzulayan insanların komşuluk yapacağı ideal bir yaşam alanı hedeflemektedir.

DOĞA-ATA KONAKLARI Osmanlı mimarisinin tüm ayrıntılarını gözeten bütünsellikle hazırlanmıştır.   Projede Osmanlı zerafeti ve keyifli yaşamı son derece modern bir yorumla eşsiz bir arazi üzerinde sunulmaktadır.   Sahip olacağınız sadece ev değil, hoşgörü, incelikli ayrıntılar ve keyifli yaşamla yoğurulmuş "çağdaş yaşam" biçimidir. Evlerde yol düzenlemelerinden, aydınlatmasına varıncaya kadar Osmanlı mimari tarzı benimsenmiş avlular ise müstakil olarak tasarlanmıştır.

DOĞA-ATA KONAKLARI'nda her şey konforlu ve sorunsuz bir yaşam sürmek için planlanmıştır. Bu amaçla alt ve üst yapısı çağdaş teknolojiyle yapılandırılmıştır.  

ALT YAPI Elektrik dağılımından ısınmaya, atık su arıtmasından telekomünikasyon hizmetlerine kadar her türlü alt yapı sistemi titiz ve ileri teknoloji olanakları kullanılarak projelendirilmiştir.  

ÜST YAPI DOĞA-ATA KONAKLARI uzun ömürlü, dayanıklı ve bakımı kolay evler olarak düşünülmüştür. Titiz bir mimari çalışmayla kalabalık aileye uygun ve bir ömür boyu yaşanabilecek mekanlar olarak tasarlanmıştır.
DOĞA-ATA KONAKLARI'nda sosyal yaşam unutulmadı.392 m2'lik sosyal tesiste spordan eğlenceye çeşitli aktivitelerin yapılabileceği geniş bir alan sunuluyor. Komşularınız ve ailenizle birlikte çeşitli aktivitelerde bulunmak, paylaşmak, kendiniz olmak ve en önemlisi mutlu olmak için her şey düşünülmüş.

Her türlü sporu yapılabileceğiniz, doğayı kucaklayabileceğiniz, kendinizi geliştireceğiniz ve değiştirebileceğiniz huzurun sunulduğu bir yaşam sizleri bekliyor.Özlenen hafta sonu evi ile şehir evinin yaşamını birleştiren proje.

Doğanın ortasında geniş bahçeler içinde sağlıklı ve huzurlu müstakil yaşam.

TAYBO.NET