ANA SAYFA İLANLAR ALICILAR SATICILAR YATIRIMCILAR BİLGİLER HAKKIMDA
» ELYSIUM LIFE
Hızlı Arama
İlan
Tipi
Şehir
Semtler
Detaylı Arama        
Cumhur Ersin
(530) 100 18 00
www.cumhurersin.com
İletişim Formu
İsim
e-posta
Telefon
Mesajınız
 
Elysium Life Samandıra
Elysium Life Samandıra
Bu blgede ev aramak iin tklayn...

Samandıra, yeni İstanbul'un çağdaş yaşam alanları araında yerini almaya hazırlanıyor. Depreme dayanıkl bir bölgede, deprem yönetmeliğine uygun standartlarda yapılmış ELYSIUM LIFE Projesi İstanbul ortalamasının çok üstündeki yeşil alan oranı ile yaşanası bir ortam sunmaktadır. 144m2 alanlı toplam 170 villadan oluşan Elysium Life, uygun fiyatları ile sizleri apartman dairelerinden villalara taşımayı hedeflemekte.

Şehir merkezine yakın, FSM köprüsüne 15 dakika, Boğaziçi köprüsüne 12 dakika ve sahil yoluna 15 dakikalık mesafesinde olan Elysium Life'ta ayrıca sizin için hazırlanan sosyal kulüpte Yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzları, fitness center, sauna, bar & TV bölümü, kafeteryadan oluşan kompleks bir tesis de mevcuttur.

Projede ısı ve ses yalıtımı, emniyet kriterleri dahil olmak üzere teknolojinin getirdiği  tüm yapısal yenilikler kullanıldı. Kent yaşamında hararetle aranılan yeşilliğe size özel bahçenizde ulaşabilmeniz için geniş bahçeler tasrlandı. Ayrıca konutların beyaz eşyası da Ofton İnşaatın sizlere hediyesi...  

TAYBO.NET