ANA SAYFA İLANLAR ALICILAR SATICILAR YATIRIMCILAR BİLGİLER HAKKIMDA
» Vaziyet Planları » A Blok Kat Planları » B Blok Kat Planları
Hızlı Arama
İlan
Tipi
Şehir
Semtler
Detaylı Arama        
Cumhur Ersin
(530) 100 18 00
www.cumhurersin.com
İletişim Formu
İsim
e-posta
Telefon
Mesajınız
 
Parkverde
Parkverde

İstanbul'un oksijen kaynaklarından biri olan Taşdelen ormanına ve  Emlak GYO'nun Çekmekoydeki 1000 konutluk yeni projesinde yakın bir konumda, Fibalife ve Evidea'nın 3 km ilerisinde, merkezi noktalara çok kolay ulaşım imkanı olan 37500 m2 lik bir arsada yapılan 424 adet konut 2 oda, 3 oda, 4 oda + salon olarak tasarlanmıştır.

Çekmekoy-Şile otobanına son derece kolay girişi ve çıkışı  olan arsanın yaklaşık  % 15 i tünel kalıp sitemi ile yapılacak konutlardan oluşmakta ve kalanı yeşil alanlar, parklar, yürüyüş parkurları, tenis kortları, basketbol ve  voleybol sahaları, yüzme havuzu ve diğer sosyal ve sportiv tesislerle değerlendirilmiştir.

Yeşil alanları ve  spor olanakları bakımından bolgedeki emsallerinden cok daha ustun  konforlu bir yaşam sitesi oluşturulmuştur. Yapılan  imalatlar Bayındırlık Bakanlığı genel teknik şartnamesi hükümlerine uygun yöntem, kalite ve fiyattadır.

Kullanılan bütün  malzemeler Bayındırlık Bakanlığı şartnamelerine  uygun ve  TSE normlarındadır. Binalar betonarme karkas,  Radye temel  ve tünel  kalıp  sistemi ile  inşa edilmiştir. Dış duvarlar prekast ve  tuğla, iç duvarlar ise tuğla duvar ve betonarme perde  vs  yapılmıştır.        

Katlar  arasında ses  yalıtım şiltesi  kullanılmış. dış cepheler suya  dayanıklı dış cephe boyası ile boyanmış,  Isı  yalıtımı   için  dış duvarların iç  yüzeylerinde ısı yalıtımlı alçı plaka kullanılmıştır. Çatılarda  ısı yalıtımı, Bina bodrumlarında dışardan  su yalıtımı, bodrum  tavanına  ısı yalıtımı yapılmıştır.

TAYBO.NET